• Zimowe witraże w filii Bereście

Drugi dzień ferii za nami. Na dzisiejszych zajęciach czytaliśmy bajkę pt.: „Zimowe witraże”, opowiadającą, o chorym chłopcu, który nie mógł zimą bawić się z dziećmi na polu.

• Bałwankowe historie

W Bibliotece w Bereście rozpoczęliśmy ferie zimowe. Nasze spotkania w tym roku odbywają się pod hasłem: „Bałwankowe historie”.

• Sobota z wyobraźnią na zimowo

Podczas kolejnych sobotnich warsztatów, które odbyły się 28 stycznia w filii na Czarnym Potoku, młodzi artyści wykonali przepiękne kartki przestrzenne z motywem zimowym.

• Kreatywne ilustracje

Dnia 26 stycznia w bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się zajęcia z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• Gdybym był dorosły - spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Na naszych styczniowych spotkaniach DKK dla przedszkolaków, wszystkie trzy grupy zapoznały się z bajką pt. „Gdybym był dorosły”.

• 72 rocznica zakończenia okupacji hitlerowskiej

20 stycznia odbyła się uroczystość upamiętniająca 72 rocznicę zakończenia okupacji w naszym mieście.

• Bajki zasypiajki

Podczas kolejnych zajęć z cyklu Zaczytany wtorek, które odbyły się w filii na Czarnym Potoku dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Bajka o drzewie" z tomu Bajki Zasypiajki.

• Sobota z wyobraźnią

Podczas sobotnich zajęć, które odbyły się 14 stycznia w filii na Czarnym Potoku dzieciaki wysłuchały historię pt. "Mój przyjaciel Malmi" autorstwa Gerd Hahn.

• Spotkanie DKK w przedszkolu na Źródlanej

Dnia 16 stycznia w Przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

• Niedoskonały pingwin

Dnia 5 stycznia pracownice z filii na Czarnym Potoku odwiedziły Niepubliczne Przedszkole "Przystań" w Krynicy-Zdroju (odział na Czarnym Potoku oraz oddział na ul. Kraszewskiego).