• ZDROWY PIKNIK RODZINNY

• Trzy kobiety, trzy historie

• UWAGA!

• Przez różowe okulary

Kolorowe wakacje z Biblioteką na Czarnym Potoku pomału dobiegają końca.

• „Księżniczka na ziarnku grochu”

W środę podczas zajęć w bibliotece na Źródlanej omówiliśmy książkę H.Ch. Andersena pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

• Wakacje w filii w Bereście

Ostatni tydzień naszych wakacyjnych spotkań ze sztuką w Bibliotece Filii w Bereście upłynął nam bardzo pracowicie.

• DRUGI TYDZIEŃ WAKACJI W TYLICZU

W drugim tygodniu wakacji z biblioteką w Tyliczu dzieci miały możliwość zapoznać się z kulturą, tradycjami oraz sztuką Łemków ( grupą etniczną, która zamieszkiwała tereny Tylicza i nie tylko).

• Po szerokim stawie...

• Słowik w filii na Źródlanej

Ten tydzień wakacji w bibliotece na ul. Źródlanej rozpoczęliśmy od zapoznania się z bajką „Słowik” - H.Ch. Andersena.