• Jesteśmy rodziną

Na ostatnich zajęciach w przedszkolu w Piorunce przeczytaliśmy książeczkę pt.: „Jesteśmy rodziną” autorstwa Sandro Natalini.

• 20 maja - Światowy Dzień Pszczół

Podczas lekcji bibliotecznej przeprowadzonej w szkole podstawowej w Piorunce dzieci odkrywały tajemnice pszczelego życia.

• Sztuka Jana Bukowskiego

• „Książka i gra – tematyczne rozgrywki gier planszowych”

22 maja w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne otwarte zajęcia z cyklu „Książka i gra – tematyczne rozgrywki gier planszowych”, tym razem poświęcone były różnego rodzaju owadom m.in. pszczołom, muchom, mrówkom, motylom, komarom itp.

• Dzień Żółwia i DKK w Tyliczu

23 maja w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie DKK z okazji Światowego Dnia Żółwia.

• Zapraszamy na spotkanie!

• Pogaduchy - nieznane opowieści o Nikiforze

Majowe spotkanie członków Stowarzyszenia Miłośników Krynicy pn. "Pogaduchy o Krynicy" (odbyło się w piątek, 19 maja) dotyczyło kilku ciekawych tematów.

• Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek w bibliotece w Tyliczu.

• Z wizytą w szkole podstawowej w Mochnaczce Wyżnej!

• „Śmiechu warte- spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek