• Dziewczyna z pomarańczami

• Był dom

• Zapraszamy!

• Historia zakazanego uczucie, zakazanej współpracy i zakazanej prawdy.

Jednym z tematów spotkania członków i sympatyków Stowarzyszenia Miłośników Krynicy, które odbyło się w bibliotece w Krynicy- Zdroju 24 października br. było zaprezentowanie odkrytych historii lokalnych z okresu 1935-1950.

• Mała bajeczka

Dnia 20 października odbyły się kolejne zajęcia dla najmłodszych przedszkolaków z cyklu "Mała bajeczka".

• Sri Lanka olśniewa turystów

Sri Lanka – wyspa znana dawnej pod nazwą Cejlon była tematem opowieści na październikowym ( 20.10) spotkaniu Klubu Podróżnika w naszej bibliotece.

• FLORKA I JEJ EMOCJE

• MAGICZNA SOBOTA Z FLORKĄ NA CZARNYM POTOKU

• Spotkanie DKK w Bereście

Za nami kolejne dwa spotkania DKK dla przedszkolaków w Bereście. Tym razem dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Z górki na pazurki" z książki "Drobinka Śmieszynka czyli przygody kropelki wody".

• Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel w bibliotece w Tyliczu.

W dniu 5.10.2017 w bibliotece w Tyliczu odbyło się spotkanie autorskie z Panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.