• Książkowi Odkrywcy pomagają Wiośnie

We wtorek, 5 kwietnia Filii na Czarnym Potoku wizytę złożyły dzieci z Gminnego Przedszkola "Mali odkrywcy", po to aby z Muminkiem odkryć wiosenną niespodziankę.

• Bajki mamy Wrony

• Bajkowa Sobota z Wyobraźnią w Filii na Czarnym Potoku

Sobotnie warsztaty w Filii 1 wypadły w ważne święto zarówno dla bibliotekarzy jak i dla naszych młodych przyjaciół.

• Warsztaty wielkanocne w tylickiej bibliotece

Dnia 31 marca w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne warsztaty wielkanocne

• Dzień Muffinek i DKK w Tyliczu

31 marca w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkolaków w trakcie, którego obchodziliśmy „Dzień Muffinek”.

• W Bereście kwitną przebiśniegi!

W sobotę 2 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w bibliotece w Bereście, a tematem przewodnim była oczywiście Pani Wiosna.

• Warsztaty Wielkanocne w bibliotece w Tyliczu

• Wiosna, ach to Ty!

W czwartek 24 marca odbyło się kolejne spotkanie z małymi czytelnikami w szkole podstawowej w Mochnaczce Niżnej.

• Warsztaty przedświąteczne Koła Gospodyń Wiejskich w Tyliczu