• Zajęcia o zdrowym odżywianiu we Filii na Czarnym Potoku.

We wtorek dnia 25 lipca naszych młodych uczestników wakacji odwiedziła Pani Alicja Macur, studentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

• WIZYTA PANI DOKTOR W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU.

W poniedziałek 24 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziła Pani doktor Dominika Krakowiak-Łaś, lekarz medycyny na co dzień pracująca na oddziale pediatrii i noworodków w krynickim szpitalu.

• W kosmos z Małym Księciem

Niecodzienne spotkanie dzieci z bohaterami literackimi książki pt. „Mały Książę” miało miejsce 19 lipca w Domu Polsko- Słowackim w Czyrnej.

• Z czytelnikami na festiwal do Rabki

W dniach 13 i 14 lipca najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki wraz z rodzicami i pracownikami biblioteki wzięli udział w Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce.

• Wakacje w bibliotece na Źródlanej

Trzeci tydzień wakacji w bibliotece na Źródlanej w dalszym ciągu spędziliśmy z baśniami Andersena.

• Spotkanie autorskie w filii na Czarnym Potoku.

Dnia 20 lipca, w czwartek odbyło się spotkanie z pisarką kryniczanką Ireną Ligęzą, która pisze wiersze dla dzieci. Zaczęła od pisania wierszyków dla swoich wnuków.

• Kolorowe Wakacje w bibliotece na Czarnym Potoku.

Kolorowe Wakacje w Bibliotece na Czarnym Potoku tydzień trzeci.Kolejny tydzień w Filii na Czarnym Potoku upłynął bardzo szybko.

• Wakacje w Bereście

W trzecim tygodniu wakacyjnych warsztatów w Bibliotece filii w Bereście poznaliśmy kolejnych wielkich malarzy takich jak: Paul Klee, Edvard Munch, oraz Vassily Kandinsky.

• WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ W TYLICZU

W tym roku w wakacje będziemy uczyć się wielu ciekawych rzeczy, poznawać nowe możliwości artystyczne poprzez wykonywanie ciekawych prac plastycznych, zwiedzimy Polskę oraz najpiękniejsze rejony naszego kraju.

• Spotkanie z szefem kuchni

Dnia 12 lipca w bibliotece na Czarnym Potoku odbyło się spotkanie z panem Januszem Myjakiem, szefem kuchni restauracji Szósty Zmysł w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.