• Popołudnie z poezją

W środę, 24 maja, w kawiarni „Lilianka” odbyło się wyjątkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

• ZACZYTANY WTOREK Z MAŁPKĄ

Podczas kolejnych zajęć z cyklu Zaczytany wtorek, które odbyły się 6 czerwca w Filii na Czarnym Potoku. Mali czytelnicy wysłuchali bajki pt. "Chytra małpka" autorstwa Irina i Władimir Pustowałowy.

• Melania Kapelusz w Tyliczu

W środę, 31 maja, biblioteka w Tyliczu gościła znaną pisarkę Melanię Kapelusz, która spotkała się z dziećmi z miejscowego przedszkola i ochronki.

• NOC BIBLIOTEK W FILII NA CZARNYM POTOKU

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury.

• Wesołe czytanie podczas DKK na Źródlanej

Dnia 5 czerwca w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki, odbyły się zajęcia z książeczką w Niepublicznym Przedszkolu „Piątka”.

• ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT!

• Olimpiada na Dzień Dziecka z Przedszkolem Przytań.

Pierwszego czerwca obchodzimy bardzo ważny dzień - ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI.

• PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU

Dnia 31 maja Filie na Czarnym Potoku odwiedziły dzieci z przedszkola nr 2 mieszczącego się przy ulicy Reymonta.

• FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU NA CZARNYM POTOKU

Dnia 30 maja Filia z Czarnego Potoku została zaproszona na Festyn Rodzinny.

• DZIEŃ DZIECKA W FILII W BEREŚCIE

Dnia 30.05.2017 Biblioteka Filia w Bereście zaprosiła przedszkolaki na zabawę z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.