• Joanna Krzyżanek w bibliotece w Tyliczu

W dniu 03.10.2017 w bibliotece w Tyliczu odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Krzyżanek, autorką kilkudziesięciu książek dla dzieci.

• Andrzej Meller w bibliotece w Tyliczu

• Warsztaty dla bibliotekarzy i nauczycieli

6 października br. w czytelni naszej biblioteki odbyły się warsztaty na temat niebanalnych form pracy z książką, które poprowadziła pisarka Roksana Jędrzejewska- Wróbel.

• Spotkanie z Małym Księciem

Nasza biblioteka zaprosiła dzieci z klas od 1-3 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krynicy- Zdroju na interaktywne czytanie poetyckiej opowieści pt. „Mały Książę”.

• Głosujcie na Bibliotekę w Krynicy

Bardzo proszę drodzy znajomi głosujcie na Bibliotekę w Krynicy. Może się nam uda zdobyć nowe książki w akcji Przerwa na wspólne czytanie- organizowane przez Firmę Kinder, nie jest łatwo, konkurencja duża, ale próbować warto

• Czytamy i tworzymy w filii nr 3

Dnia 5 października w bibliotece na ul. Źródlanej nasi najmłodsi czytelnicy uczestniczyli w codwutygodniowych zajęciach z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• „Po górach z mistrzem pióra”

Dnia 05.10.2017r. w Bibliotece Publicznej Filii w Bereście odbyło się spotkanie autorskie, w ramach projektu Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu, „Po górach z mistrzem pióra”.

• Spektakl na kanwie lokalnych opowieści

• Autor książki o Wisławie Szymborskiej, a zarazem sekretarz noblistki – Michał Rusinek był gościem spotkania autorskiego w naszej bibliotece, które odbyło się 21 września.

• Spotkanie autorskie Andrzejem Mellerem

Wrześniowe spotkanie DKK dla dorosłych miało niecodzienny charakter. Członkowie Klubu wzięli udział w spotkaniu z Andrzejem Mellerem, który gościł w tylickiej bibliotece.