• Książki na wakacje dla najmłodszych sportowców

Grupa kilkunastu dzieci, które w czasie wakacji uczestniczą w obozie Swim Camp, organizowanym przez Akademię Sportu w Krynicy- Zdroju wzięła udział w zajęciach zorganizowanych przez naszą bibliotekę.

• „Bodaj budka” w Dyskusyjnym Klubie Książki

• „Leśna Olimpiada, czyli sprytny jak lis – szybki jak zając”

Wtorek 26 lipca był w Bereście wyjątkowo zabieganym dniem. I to dosłownie. Wszystko z powodu naszych wakacyjnych zajęć, których temat mówi sam za siebie: „Leśna Olimpiada”.

• Kolorowa Amazonia w Filii na Czarnym Potoku

Dżungla, to nie nasz las. Dżungla, to ogromny, żywy organizm, w którym mieszka i żyje tysiące stworzeń.

• Podniebny lot balonem

25 lipca w tylickiej bibliotece odbyliśmy podniebny lot balonem.

• W podroż do Meksyku wybrały się dzieci z Filii na Czarnym Potoku

Kolorowe wakacje z biblioteką w filii 1 pomału dobiegają końca. Rozpoczął się już bowiem ostatni tydzień warsztatów. Tym razem odbyliśmy podróż do Meksyku.

• „Poziomkowa uczta”, czyli owocowy raj w Bereście

W czwartek 21 lipca w bibliotece w Bereście odbyły się kolejne wakacyjne warsztaty. Tym razem tematem zajęć były witaminowe bomby ciężkiego kalibru, czyli Owoce. O tym, że trzeba je wcinać wie chyba każdy.

• Znani i mniej znani goście przedwojennego uzdrowiska

• Planszówki wracają do łask

W czytelni naszej biblioteki w czwartek, 22 lipca spotkali się pasjonaci gier planszowych, by przez kilka godzin pograć wspólnie w różne gry planszowe.

• Artystyczny, wakacyjny piątek w Tyliczu

Dnia 22 lipca w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia artystyczne, które odbyły się przy współpracy Świetlicy „Przystań” oraz Pani Agaty Broniszewskiej z Centrum Kultury.