• Wielkie czytanie w Przedszkolu „Piątka”

Dnia 13 listopada, w piątek odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla przedszkolaków z „Piątki”, z ul. Źródlanej. Maluszki dostały prezent, który na początku oglądały zapakowany i próbowały opisać, co to może być.

• JESTEM ZACZYTANY - ZGRYWALIZKA

• Tomasz Kowal na spotkaniu z przedszkolakami

Dnia 11.10.2017 do Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Krynicy-Zdroju "Piątka", z którym współpracuje Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju Filia nr 3 został zaproszony TOMASZ KOWAL.

• Jaworzynki i jesienne drzewa

W środę 11 października w Fili na Czarnym Potoku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora Jaworzynki.

• Deszczowy zaczytany wtorek w Filii na Czarnym Potoku.

Podczas zajęć z cyklu Zaczytany Wtorek, które odbyły się 10 października w Fili na Czarnym Potoku młodzi czytelnicy wykonali piękne papierowe parasolki

• „Mam szczęście”

Dnia 10.10.2017 w Bibliotece Filii w Bereście, w ramach projektu Jestem ZA/Czytany, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki, odbyło się też drugie spotkanie z Florką, dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej w Bereście.

• „W poszukiwaniu czasu”

W dniu 10.10.2017 w Bibliotece Filii w Bereście, w ramach projektu „Jestem ZA/Czytany”, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki, odbyło się spotkanie z ryjówką FLORKĄ, bohaterką książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel.

• Jesienne spotkanie przedszkolaków w Bibliotece na Czarnym Potoku

W poniedziałek 9 października w Bibliotece na Czarnym Potoku zagościły dzieci z przedszkola "Mali odkrywcy", mieszczącego się przy ulicy Reymonta.

• FLORKA POSZŁA DO PRZEDSZKOLA

Dnia 4 października nasza przyjaciółka Florka towarzyszyła nam podczas co miesięcznej wizyty w przedszkolu, która odbyła się w ramach cyklu zajęć "Z książką do przedszkola".

• Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

Dnia 5 października odbyło się w bibliotece na Czarnym Potoku wspaniałe spotkanie autorskie z Panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.