• „Dobre leśne wychowanie, czyli co wolno, a czego nie wolno robić w lesie”.

W czwartek 14 lipca do biblioteki w Bereście zawitał gość specjalny - leśniczy z Nadleśnictwa Nawojowa pan Mateusz Latoń. Powodem wizyty był temat kolejnego naszego wakacyjnego spotkania: „Dobre leśne wychowanie, czyli co wolno, a czego nie wolno robić w lesie”.

• ZAJĘCIA WAKACYJNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – PRACA NAD KSIĄŻECZKĄ SENSORYCZNĄ

W dniu 13.07.22 odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne, na których rozpoczęliśmy pracę nad książeczką sensoryczną dla dzieci. Takie książeczki mają na celu wykorzystać wszystkie zmysły maluchów, aby dostarczyć do mózgu jak najwięcej wrażeń sensorycznych czyli bodźców.

• Dzień gier w Filii na Czarnym Potoku.

Dnia 13 lipca w Filii 1 dużo się działo. Zaplanowaliśmy bowiem dla naszych młodych czytelników wiele gier i zabaw takich jak np.: kalambury, kolorowa zabawa integracyjna: Kim jestem, zespołowe układanie patyczkowych konstrukcji itp.

• Poznajemy leśnych mieszkańców – wiewiórkę.

We wtorek 12 lipca w bibliotece w Bereście odbyły się kolejne wakacyjne warsztaty „Z przyrodą za pan brat – poznajemy leśny świat”. Tym razem gościliśmy u siebie pewną sympatyczną leśną lokatorkę: wiewiórkę.

• TAJEMNICE ZAMKÓW

Każdy z nas lubi czasem posłuchać niesamowitych, owianych tajemnicą historii które wywołują dreszczyk emocji.

• Na górskich szlakach w Filii 1

Cudze chwalicie a swego nie znacie. W myśl tego mądrego powiedzenia przeprowadzono w Filii na Czarnym Potoku kolejne wakacyjne warsztaty.

• ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

• Podwodny świat czyli wakacyjne DKK w Tyliczu

• Młodzi ornitolodzy ruszają do akcji!

• Przez morza i oceany w Filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnego wakacyjnego spotkania, które odbyło się w filii na Czarnym Potoku dzieciaki poznały orkę i to nie byle jaką tylko taką która zamieszkała w wannie u Państwa Nowaków, a dlaczego tam się znalazła?