• „BYĆ JAK TYGRYS” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

We wtorek 23 lutego odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście. Tym razem mimo iż za oknem wciąż mamy srogą zimę i śniegu po pas, wszystkie maluchy przeniosły się na chwilę do gorącej tropikalnej dżungli.

• Walentynkowy Dyskusyjny Klub Książki

• O bajkach, baśniach i bajeczkach z przedszkolakami

Jak co miesiąc Filia z Czarnego Potoku wyruszyła do przedszkola "Przystań" po to, aby tym razem przetestować przedszkolaki z wiedzy "bajkowo - baśniowej". Okazało się, że dzieci to prawdziwi eksperci w tej dziedzinie co bardzo nas ucieszyło.

• POZNAJEMY NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE I LEGENDY

W dniach 10 – 11 lutego Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną zorganizowała dla dzieci z klasy I, II i III spotkanie w czasie którego mali uczniowie wysłuchali kilku pięknych polskich legend.

• „Zimowe opowiastki”

W poniedziałek 25 stycznia zima zapanowała w naszym regionie na całego serwując nam bardzo dużo śniegu. Mimo sporych zasp „Mała Bajeczka” oraz sympatyczny Pan Borsuk bez żadnych przeszkód ponownie zawitali do Przedszkola w Bereście.

• Akcja „Biblio-Paka” - zakończona.

Akcja „Biblio-Paka” została zakończona. Czytelnicy biorący udział w akcji zorganizowanej przez tylicką bibliotekę mogli w czasie jej trwania wypożyczać specjalnie przygotowane „Biblio-Paki” w skład, których wchodziła gra planszowa i książka o tematyce świątecznej.

• Aktualne godziny pracy bibliotek!

• Filia 1 z książką w przedszkolu

Śnieg jest fascynującym zjawiskiem przyrodniczym: nocne opady białego puchu następnego ranka mogą pokryć cały krajobraz białą warstwą, zmieniając go całkowicie w magiczną krainę.

• ZAKOŃCZENIE KONKURSU

Konkurs na ozdoby zrobione z masy porcelanowej dobiegł końca. Powstały piękne ozdoby świąteczne, uczestnicy świetnie się bawili podczas ich tworzenia.

• Bronisław Babel - historia prawdziwa.