• Dzień gier i zabaw w filii na Czarnym Potoku.

• WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ – TYDZIEŃ DINOZAURÓW

W dniu 19.07.22 rozpoczęliśmy pracę nad kolejną stroną naszej sensorycznej książeczki. Powstało lato, plaża i oraz morskie fale.

• „Podwodny świat krętych rzek” – wakacje w Tyliczu.

Tym razem wspólnie ze Świetlicą „Przystań” zaprosiliśmy uczestników naszych zajęć by wraz z bohaterami książki autorstwa Marcela Marlier’a Anią i Krzysiem przyjaciółmi Martynki udali się wspólnie nad brzeg rzeki.

• „Podwodny świat i morskie przygody piratów” czyli wakacyjne zajęcia w Tyliczu

• Podwodny świat – opływamy oceany

Podczas naszych zajęć wakacyjny w tylickiej bibliotece wraz z dziećmi z Świetlicy „Przystań” opłynęliśmy oceany.

• „Co w trawie piszczy i bzyczy? – Leśne owady i ich obyczaje”

We wtorek 19 lipca tematem naszych wakacyjnych warsztatów w bibliotece w Bereście byli najmniejsi, ale za to najliczniejsi mieszkańcy naszej planety, czyli Owady.

• Ach te emocje! Zajęcia w filii na Czarnym Potoku

Emocje towarzyszą nam bez przerwy; są z nami w każdej chwili życia, choć nie zawsze je dostrzegamy. Wpływają na zachowania, jak żyjemy, jakie interakcje podejmujemy, na nasze postrzeganie, ale też na to, jak inni nas widzą.

• Dnia 19 lipca w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne, tym razem zwiedzaliśmy Hiszpanię.

• Dzieci z Filii na Czarnym Potoku zaprzyjaźniają się z pszczołą

Podczas kolejnych wakacyjnych zajęć bibliotecznych, które odbyły się w poniedziałek 18 lipca, dzieci z Filii 1 "oswajały" pszczoły.

• Artystyczne piątki w Tyliczu

Podczas nasz cotygodniowych zajęć przewidzieliśmy również czas na obcowanie ze sztuką.