ładowanie

Informujemy, że Biblioteka Centralna została przeniesiona na ul. Szkolną 3.

O terminie otwarcia będziemy powiadamiać. Książki można zwracać, zamawiać telefonicznie,  internetowo i odbierać na ul. Szkolnej 3 .

Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • Zima Toli

  31 styczna w tylickiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia feryjne, tym razem rozpoczęliśmy je od przeczytania fragmentów książki autorstwa A. Włodarkiewicz pt. „Zima Toli”.

 • Ferie zimowe w Bibliotece w Tyliczu

  30 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach ferii zimowych, które rozpoczęliśmy od pogadanki i wyświetlenia krótkiej prezentacji na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas ferii.

 • Ferie na Czarnym Potoku i Walizka Pana Hanumana

  Walizka pana Hanumana to wspaniała historia z serii „Czytam sobie”, w której mała Daria jest bardzo smutno, bo w jej mieście ciągle pada.

 • Kosmiczny dzień z Biblioteką w Bereście

  Podczas dzisiejszych zajęć wybraliśmy się w kosmiczną podróż, która zaprowadziła nas w odległe, nieznane i tajemnicze zakątki galaktyki.

 • Ferie na Czarnym Potoku i cuda z mleka.

  Świat zawarty w książce, to wspaniała przygoda, do której wskoczyć może każdy z nas. Aby jednak przejść przez magiczne drzwi do tej innej rzeczywistości, potrzeba niezwykle cennej, choć początkowo niełatwej sztuki, jaką jest umiejętność czytania.

 • Dzień Zebry z Biblioteką w Bereście

  Czy to prawda, że ZEBRA jest biała w czarne paski? A może czarna w białe paski? Czy wiesz jak wygląda zebroid?

 • Kosmiczny Bal Karnawałowy w Tyliczu

  27 stycznia w Tyliczu odbył się „Kosmiczny Bal Karnawałowy” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną oraz Świetlicę „Przystań” dla kl. I – III SCESZ w Tyliczu.

 • Dzień pierwszy ferii w Filii na Czarnym Potoku

  Czy puzzle można zrobić z patyczków po lodach? Oczywiście, że tak. Z patyczków, tekturek, kartoników i nie tylko.

 • Ferie zimowe z Biblioteką w Bereście

  A jak ferie to pewnie aktywny wypoczynek: narty, sanki, łyżwy, kulig, bitwa na śnieżki, może ktoś ulepi bałwana, ktoś inny zbuduje igloo albo odwiedzi bibliotekę.

 • Dinozaurowa Sobota w filii na Czarnym Potoku

  Ratunku!! Dinozaury zawładnęły biblioteką na Czarnym Potoku. Wszystko za sprawą sobotnich zajęć na które wpadły z wizytą te pradawne zwierzęta.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony