ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • Spacerem po Krakowie – wirtualnie na Podgórze

 • Z książką do Przedszkola - jak dbać o piękny uśmiech

  Dnia 05 marca obchodzony jest Światowy Dzień Dentysty. Niewątpliwie jest to świetna okazja aby poruszyć z dziećmi bardzo ważny temat, jakim jest dbanie o ząbki.

 • „Papierowe Samoloty” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

  W środę 3 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście podczas którego dzieci z zaciekawieniem wysłuchały czytanej im przez Pana Borsuka bajki pt. „Papierowe Samoloty”.

 • Dinozaury kontra ludzie – spotkanie DKK w Tyliczu

 • „BYĆ JAK TYGRYS” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

  We wtorek 23 lutego odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście. Tym razem mimo iż za oknem wciąż mamy srogą zimę i śniegu po pas, wszystkie maluchy przeniosły się na chwilę do gorącej tropikalnej dżungli.

 • Walentynkowy Dyskusyjny Klub Książki

 • O bajkach, baśniach i bajeczkach z przedszkolakami

  Jak co miesiąc Filia z Czarnego Potoku wyruszyła do przedszkola "Przystań" po to, aby tym razem przetestować przedszkolaki z wiedzy "bajkowo - baśniowej". Okazało się, że dzieci to prawdziwi eksperci w tej dziedzinie co bardzo nas ucieszyło.

 • POZNAJEMY NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE I LEGENDY

  W dniach 10 – 11 lutego Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną zorganizowała dla dzieci z klasy I, II i III spotkanie w czasie którego mali uczniowie wysłuchali kilku pięknych polskich legend.

 • „Zimowe opowiastki”

  W poniedziałek 25 stycznia zima zapanowała w naszym regionie na całego serwując nam bardzo dużo śniegu. Mimo sporych zasp „Mała Bajeczka” oraz sympatyczny Pan Borsuk bez żadnych przeszkód ponownie zawitali do Przedszkola w Bereście.

 • Akcja „Biblio-Paka” - zakończona.

  Akcja „Biblio-Paka” została zakończona. Czytelnicy biorący udział w akcji zorganizowanej przez tylicką bibliotekę mogli w czasie jej trwania wypożyczać specjalnie przygotowane „Biblio-Paki” w skład, których wchodziła gra planszowa i książka o tematyce świątecznej.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony