• Gdy rodzice byli mali - gry i zabawy retro w Filii na Czarnym Potoku

W co bawili się rodzice gdy byli dziećmi? Prym wiodły takie zabawy jak berek, ciuciubabka, podchody, gra w klasy, chłopka, w kulki czy w kapsle.

• KOLOROWE WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ W BEREŚCIE

04 lipca rozpoczęliśmy cykl wakacyjnych zajęć w bibliotece w Bereście. Na wtorkowym spotkaniu dzieci poznały historię „Praktycznego Pana” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel

• Po co sztuce geometria? - wakacyjne warsztaty w filii na Czarnym Potoku

Po co sztuce geometria? Na to pytanie starano się odpowiedzieć podczas kolejnych zajęć z cyklu Wakacje ze sztuką, które odbywają się obecnie w bibliotece na Czarnym Potoku.

• Warsztaty z tworzenia Kamishibai

• Kreską Nikifora - Wakacje ze sztuką w Filii na Czarnym Potoku

Podczas kolejnego dnia warsztatów, które odbywają na w Filii na Czarnym Potoku, młodzi czytelnicy poznali Nikifora - związanego z Krynicą Łemka z pochodzenia, samouka, malarza- amatora, jednego z najwybitniejszych twórców "sztuki naiwnej".

• Mapa do przygody - Wakacje na Czarnym Potoku rozpoczęte

Mapy do przygody stworzone. Wszystko to za sprawą młodych uczestników Kolorowych Wakacji z Biblioteką w Filii na Czarnym Potoku.

• „Pucio na wsi – czyli Puciowa akademia dla najmłodszych”

• KOLOROWE WAKACJE - dzień gier planszowych

W ubiegłą środę podczas wakacyjnych zajęć w bibliotece w Bereście urządziliśmy dzień gier planszowych, następnie wykonaliśmy prace plastyczne z wykorzystaniem farb plakatowych oraz flamastrów.

• Ślimak, ślimak pokaż rogi - wakacje ze sztuką w Filii na Czarnym Potoku

• Książkowe harce z malcem

Biblioteka rozpoczęła nowy cykl spotkań z książką pn. „Książkowe harce z malcem”, tym razem skierowanych do małych dzieci i ich rodziców.