• Warsztaty z wykonywania latawca i konkurs na najładniejszy latawiec

• Spotkanie plenerowe przed budynkiem biblioteki

Dnia 1 czerwca w bibliotece spotkanie plenerowe - przed budynkiem stanęła wystawa pt. "Krynickie ślady Prymasa Stefana Wyszyńskiego".

• Nowa siedziba biblioteki uroczyście otwarta

Biblioteka w nowej siedzibie przy ul. Szkolnej 3 działa od kilku tygodni. Ale uroczyste otwarcie i poświęcenie lokalu odbyło się 9 maja, w czasie trwania ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz Dnia Bibliotekarza.

• Latawcowy konkurs

1 czerwca Filia z Czarnego Potoku uczestniczyła we wspaniałym wydarzeniu. Z okazji Dnia Dziecka w Słotwiny Ski & Bike Park zorganizował spektakularny konkurs na najpiękniejszy latawiec - „𝐂𝐳𝐭𝐞𝐫𝐲 ż𝐲𝐰𝐢𝐨ł𝐲 𝐌𝐚ł𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢” .

• Z książką do przedszkola -Mam swoje prawa!

W środę jak co miesiąc odwiedziłyśmy zaprzyjaźnione dzieciaki z Integracyjnego Przedszkola "Przystań" po to aby porozmawiać z nimi o bardzo ważnych sprawach, czyli o ich prawach ale i też obowiązkach.

• Sobota z wyobraźnią w Filii 1 - Żywioły

Podczas kolejnych warsztatów, które odbyły się 27 maja w Filii na Czarnym Potoku młodzi czytelnicy poznali 4 żywioły: wodę , powietrzę, ziemie i ogień.

• Po co czytać dzieciom? warsztaty dla dla rodziców

W poniedziałek, 29 maja bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku wyruszyły na zaproszenie przedszkolanki Pani Natalii Bielak z bardzo ważną misją.

• Poznajemy Polskich Poetów - Konkurs recytatorski

• Jesteśmy rodziną.

Na zajęciach w przedszkolu w Bereście przeczytaliśmy książeczkę pt.: „Jesteśmy rodziną” autorstwa Sandro Natalini.

• Dzień Mamy - warsztaty dla dzieci

25 maja w Tyliczu odbyły się warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Mamy zorganizowane przez bibliotekę publiczną przy współpracy PWD „Przystań”.