• Krynickie sezony kąpielowe

• Nieznane dokumenty z życiorysu dra Zieleniewskiego

• Zapraszamy!

• Dzień Kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Jeśli wydaje się Wam, że to kolejne wymyślone, nowomodne i nieciekawe święto – jesteście w błędzie bo przecież wszystko od kropki się zaczyna.

• W bibliotece w Tyliczu mamom wyrosły skrzydła!!

Naszym mamom wyrosły SKRZYDŁA!!!!W dodatku kolorowe:) Projekt nabiera tempa, szyjemy spódniczki, spodnie oraz czapeczki z HAFTEM!!!!

• Tadeusz Dymnicki i inni

• Nowa e-usługa w naszej bibliotece

• Warsztaty kroju i szycia w bibliotece w Tyliczu

Kolejne warsztaty kroju i szycia za nami. Tym razem Panie uczestniczące w projekcie „MAMY- to!” w ramach programu „Skrzydła dla Mamy” dofinansowanego przez Fundację BGK spotkały się 4 września w tylickiej bibliotece.

• „MAMY-to!”

Biblioteka Publiczna Gminy Krynicy-Zdroju znalazła się wśród 30 organizacji z całego kraju, które zwyciężyły w II edycji konkursu grantowego „Skrzydła dla Mamy” organizowanego przez Fundację BGK.