• Magiczne przygody

Dnia 15 maja w Niepublicznym Przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej dzieci spotkały się z książeczką na zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki, prowadzonego przez filię nr 3.

• Każdy jest inny

Podczas kolejnych zajęć z cyklu "SOBOTA Z WYOBRAŹNIĄ", które odbyły się 14 maja w Filii na Czarnym Potoku, dzieci wykonały laminowane tabliczki na drzwi z własnym imieniem.

• O dzieciach, które kochają książki

W piątek 12 maja filia na Czarnym Potoku odwiedziła Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Przystań" w Krynicy- Zdrój oddziały na Czarnym Potoku oraz odział z ulicy Kraszewskiego.

• Dzień Bibliotekarza i 70 lat krynickiej biblioteki

W dniu wczorajszym (czwartek 11 maja) nasza biblioteka obchodziła Jubileusz 70. lecia powstania. Święto było połączone z Powiatowym Dniem Bibliotekarza, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i bibliotekarze z 46 placówek z całego powiatu nowosądeckiego.

• Zaczytany wtorek z Hipciem

Bohaterem wtorkowych zajęć, które odbyły się w Filii na Czarnym Potoku 9 maja tym razem stał się sympatyczny hipopotam.

• Zaczytany wtorek z Żyrafą

• Kreatywne czwartki w filii na Źródalnej

Dnia 4 maja w Bibliotece na Źródlanej nasi najmłodsi czytelnicy spotkali się na kolejnych zajęciach literacko-plastycznych z cyklu „Kreatywne czwartki”.

• Dzieci z ochronki w bibliotece w Tyliczu

W dniu 28.04.2017 do biblioteki w Tyliczu zawitały dzieci z ochronki.

• Spotkanie DKK w Tyliczu

W dniu 26.04.2017 odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkola.

• PIES ATENA W SZKOLE W MUSZYNCE