• Biblio - TECZKI – do wypożyczenia gry planszowe, książki i zagadki

Biblioteka uruchomiła dla czytelników nową propozycję – wypożyczanie gier planszowych, edukacyjnych, familijnych, strategicznych, zręcznościowych. Wszystko w ramach BIBLIO- TECZKI, razem z książką, zabawą lub zadaniem do wykonania.

• Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa”

• Spotkanie z Ireną Ligęzą autorką bajek i wierszy dla dzieci

• KRAKOWSKIE ŚLADY ZASŁUŻONYCH KRYNICZAN

• Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście

Jak mawiał Janusz Korczak – „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. 1 czerwca ogromną dawkę uśmiechu i dobrej zabawy otrzymali najmłodsi bywalcy przedszkola w Bereście.

• DKK DLA PRZEDSZKOLA

• Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

• Dzień Mamy w przedszkolu w Bereście

26 maja nasze najukochańsze Mamy miały swoje wielkie święto. Ze względu na tę uroczystość „Mała Bajeczka” odwiedziła dzieci w przedszkolu w Bereście i przeczytała im dwie idealne na tą okazję książki.

• Lekcje biblioteczne w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Mochnaczce Wyżnej

18 maja pracownik biblioteki odwiedził dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mochnaczce Wyżnej.

• Lekcje biblioteczne on-line w bibliotece w Piorunce

W dniu 18 maja dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Z. Wodeckiego w Piorunce połączyły się on – line na lekcjach bibliotecznych z naszą biblioteką pod góra Parkową.