ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem

 • „Co za ptak robi tak?”- Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

 • Anna Czerwińska -Rydel na spotkaniu autorskim w Tyliczu

 • Alfabetem Morse’a z domu

  W bibliotecznym Klubie Kreatywności można rozwijać swoje pasje, korzystając z zarówno z tradycyjnych form aktywności, jak i z wykorzystaniem nowych technologii.

 • W bibliotece – drukujemy w technologii 3D

  W ramach bibliotecznego Klubu Kreatywności będzie też działać pracownia druku 3 D. Dzięki środkom pozyskanym z projektu została zakupiona drukarka 3D Creality Ender-5 oraz filamenty do druku.

 • S(ż)ycie jest piękne – warsztaty artystyczno-krawieckie

  Czy można połączyć książki i promocję czytelnictwa z szyciem na maszynie? Jak najbardziej tak. Potrzeba do tego wyobraźni i kreatywnego myślenia. Taką możliwość stworzył Klub Kreatywności w naszej bibliotece, a konkretnie warsztaty artystyczno-krawieckie pt. „S(ż)ycie jest piękne”, które odbyły się w dniach od 15 sierpnia do 5 września br.

 • Klub kreatywności – powstanie opowieść

  Biblioteka realizuje, mimo utrudnień związanych z epidemią projekt Kluby Kreatywności. Jednym z zaplanowanych działań jest stworzenie opowieści o pierwszej rodzinie, która zamieszkała na stałe w uzdrowisku.

 • Nasze spotkania z Janem Pawłem II

  Od 8 października br. można przed Kościołem Zdrojowym w Krynicy- Zdroju obejrzeć wystawę poświęconą spotkaniom kryniczan z Janem Paweł II. Ekspozycja powstała pięć lat temu i była prezentowana w Galerii Sztuki „Siedlisko”.

 • Z książką w przedszkolu

  Do książki z bajką o brzydkim kaczątku zakradł się krokodyl, który rujnuje całą opowieść. Panoszy się na stronach, pożera litery i słowa, za żadne skarby nie daje się wypłoszyć.

 • Krynica czasów dra Zieleniewskiego - wersja poprawiona z oryginalnymi zdjęciami

  Zapraszamy do obejrzenia prelekcji pt. Krynica czasów dra Zieleniewskiego na dawnych fotografiach w nowej, poprawionej technicznie wersji, z oryginalnymi zdjęciami uzdrowiska z II połowy XIX w. Premiera 2 października na YT, FC i stronie biblioteki.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony