• Z książką do przedszkola

W czwartek 28 października Filia z Czarnego Potoku wybrała się z wizyta do swych małych przyjaciół z Integracyjnego Przedszkola Przystań w ramach comiesięcznych wizyt.

• Wiersze dla dzieci Ireny Ligęzy czytają wolontariusze i pracownicy biblioteki w Krynicy-Zdroju

• Marketingowe skrzydła dla mamy

• Zapraszamy na spotkanie on-line

• Zapraszamy na spotkanie on-line z Barbarą Gawryluk

• DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 11.10.21 odbyło się kolejne spotkanie z DKK dla przedszkolaków. Tematem zajęć było małe zwierzątko, często spotykane w naszych ogrodach, któremu się wmawia, że lubi jabłka a tak naprawdę woli robaczki Jeż to bardzo sprytne małe zwierzątko, często będące bohaterem książeczek dla dzieci.

• Dziwne jest serce kobiece....

Dnia 22 października 2021 r. odbyło się spotkanie z Rafałem Skąpskim autorem opracowanych wspomnień Zofii z Odrowąż -Pieniążków Skąpskiej "Dziwne jest serce kobiece ... Wspomnienia galicyjskie", które poprowadził Witold Kaliński.

• Nieznane dokumenty z życiorysu dra Zieleniewskiego spotkanie on-line

• Książkowi Odkrywcy i Owocowy Dzień w Filii na Czarnym Potoku