• Ciepła książka na wiosnę

W środę, 29 marca, odbyło się trzecie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

• Franklin sadzi drzewo

• Co ze mnie wyrośnie

Tydzień z Internetem to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizację pozarządową Telecentre-Europe.

• Międzynarodowy Tydzień z Internetem

W dniu 28 marca w bibliotece w Bereście przedszkolaki miały okazję wziąć udział w zajęciach z okazji Międzynarodowego Tygodnia Internetu.

• Sobota z zającem

Dnia 25 marca w filii na Czarnym Potoku przeprowadzono kolejne zajęcia z cyklu Sobota z wyobraźnią.

• Motylki w bibliotece na Źródlanej

Dnia 23 marca, podczas czwartkowego spotkania w Bibliotece na ul. Źródlanej, dzieci usłyszały bajkę Ewy Stadtmuller pt. „Gdzie jesteś, Emilko?”.

• Jak mniej śmiecić

W marcu na naszych spotkaniach DKK towarzyszyła nam książka pt.: „ Jak mniej śmiecić”.

• Jaworzynki i Iris folding

Iris folding to sztuka wykonywania wzorów z kolorowych, nachodzących na siebie pasków papieru w taki sposób, aby środek wzoru tworzył irys - kształt przypominający przysłony fotograficznej.

• Pierwszy Dzień Wiosny w bibliotece na Czarnym Potoku.

Dnia 21 marca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedzili przemili goście, a mianowicie grupa czterolatków z Gminnego Przedszkola "Mali Odkrywcy" z Krynicy-Zdroju wraz ze swymi paniami.

• A psik…. - DKK w Tyliczu dla przedszkola

W dniu, 17 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK dla przedszkola. Dzieci wysłuchały bajki pt. „Wilk ma okropny katar”.