• OGRÓDEK W... EKO-ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU

Co zrobić gdy chcesz wsadzić kwiaty a nie masz pod ręką żadnej fajnej doniczki. Nic prostszego wystarczy rozglądnąć się wokół, poszukać jakiś niepotrzebnych już nikomu przedmiotów takich jak pudełka, słoiki itp.

• Ekologicznie w Filii na Czarnym Potoku

W filii na Czarnym Potoku wakacje bardzo ciekawe i pracowite. Podczas kolejnych warsztatów które odbyły się we wtorek i w czwartek dzieci stworzyły między innymi swoje własne ŚMIECIOGRAJKI - zabawki wykonane ze śmieci.

• ZAJĘCIA WAKACYJNE – EKO- KULTURALNI

• Bądź Eko-Kulturalny - wakacyjne warsztaty na Czarnym Potoku

Ruszyły wakacyjne zajęcia, które odbywać się będą lipcu we wtorki i czwartki w Filii 1. Są to eko-warsztaty w ramach których planuje się przeprowadzenie szeregu działań proekologicznych mających na celu uświadomienie młodym ludziom jak ważne jest w obecnych czasach dbanie o środowisko i swoje lokalne otoczenie.

• Z książką do przedszkola - lekcja biblioteczna z Filią na Czarnym Potoku

• Zakończenie projektu „Sport i zabawa to świetna sprawa”

W środę 29 czerwca odbyło się czwarte i ostatnie spotkanie przeprowadzone w ramach współpracy Przedszkola Publicznego w Muszynie i Biblioteki Publicznej Filia w Bereście.

• Warsztaty teatru cieni

21 i 22 czerwca w czytelni biblioteki odbyły się warsztaty teatru cieni pt. O!(C)IEŃ.

• Rysować w Klubie Senior +

Kolejne warsztaty z nauki podstaw rysowania, w ramach projektu Cztery oblicza książki, nie licząc czytania, realizowanego przez naszą bibliotekę odbyły się w Klubie Senior + w budynku byłego gimnazjum.

• Jak stworzyć i narysować postać do komiksu?

Tajniki powstania pierwszych komiksów i zasady ich rysowania poznały dzieci z Szkoły Podstawowej Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu.

• Stworzyć własny komiks

Pod takim tytułem odbyły się 17 czerwca warsztaty komiksu w Szkole Podstawowej im. Z. Wodeckiego w Piorunce.