Aktualności

• Bronisław Babel - historia prawdziwa. Opowieść filmowa o Krynicy z drugiej połowy XIX w.

• Zwiastun filmu: Bronisław Babel historia prawdziwa.

• ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ

• Historia prawdziwa - Bronisław Babel

Przez kilka miesięcy w Klubie Kreatywności trwało tworzenie animowanej, historycznej opowieści o Bronisławie Bablu i jego rodzinie. Była to pierwsza, polska rodzina, która osiedliła się na stałe w uzdrowisku. Ojciec Bronisława, Kazimierz Babel został zarządcą Krynicy i w 1851 r. przyjechał do zdroju z całą rodziną.

• Przygody ślimaka Henia - książeczka sensoryczna

W naszym Klubie Kreatywności powstała książeczka sensoryczna dla dzieci pt. Przygody ślimaka Henia. Opowieść o sympatycznym ślimaku, który zaprasza dzieci na wycieczkę po Górze Parkowej, a potem prowadzi do biblioteki, napisała nasza koleżanka – Anna Oleksy.

• Dodatkowe kody LEGIMI! Jeszcze w grudniu!

• Bożonarodzeniowe DKK

• „Święta Misia Tulisia”

W poniedziałek 21 grudnia przedszkole w Bereście ponownie odwiedziła „Mała Bajeczka”. Oczywiście razem z nią pojawił się także dobrze już znany dzieciom Pan Borsuk, który przeczytał im opowieść pt. „Święta Misia Tulisia”.

• Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

• JEŻOWE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 27.11.2020 do przedszkola „Piątka” na ul. Źródlanej zawitało magiczne pudełko z Biblioteki.