Aktualności

• CIOCIA JADZIA ODWIEDZA FILIĘ NA CZARNYM POTOKU - SPOTKANIE Z PISARKĄ ELIZĄ PIOTROWSKĄ.

We wtorek, 27 września w filii na Czarnym Potoku odbyło się spotkanie z wyjątkową pisarką i ilustratorką książek dla dzieci panią Elizą Piotrowską, która na co dzień mieszka w Brazylii.

• Czytamy z sercem- akcja w filii na Czarnym Potoku

• ŚRODA Z PASJAMI

• Rany Julek - spotkanie z przedszkolami

Kto to był Julian Tuwim? nie wiecie! Przedszkolaki z grupy I z Gminnego Przedszkola "Mali Odkrywcy" już wiedzą.

• Uczestnicy warsztatów nagrali audiobooka

Grupa kilkunastu osób – uczestników warsztatów dykcji, interpretacji tekstu i pracy z mikrofonem poznała zasady pracy z tekstem i techniki nagrywania czytanego słowa.

• Powakacyjna wizyta w Mochnaczce Niżnej

W piątek 16 września pan bibliotekarz z Filii w Bereście odwiedził zaprzyjaźnioną Szkołę Podstawową w Mochnaczce Niżnej.

• DZIEŃ KROPKI W FILII NA CZARNYM POTOKU

W czwartek, 15 września filię1 zasypały kropki. Tego dnia wypada bowiem Międzynarodowy Dzień Kropki - jest to bardzo ważne święto.

• Powakacyjne spotkanie Jaworzynek w Filii na Czarnym Potoku.

W środę 14 września w filii 1 odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Kreatywnych Seniorek - "Jaworzynki". Panie z ogromną radością i ochotą planowały kolejne spotkania.

• „Złota Rybka” z Afryki

We wtorek 13 września do przedszkola w Bereście przypłynęła niezwykła „Złota Rybka” z Afryki razem z kilkoma swoimi koleżankami po fachu.

• Filia z Czarnego Potoku na spotkaniu w Ochronce

We wtorek, 13 września Filia nr 1 wybrała się na pierwszą powakacyjną wizytę do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju.