ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

INFORMACJA O ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W KRYNICY-ZDROJU

W związku z wejściem w życie 1 kwietnia 2012 r. Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. Nr 209 z 2011 r., poz. 1243) Biblioteka Publiczna Gminy Krynicy-Zdroju informuje, że osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się (głuche i głuchoniewidome) mogą komunikować się w sposób podany poniżej:

  • e-mail: bp@bibliotekakrynica.pl, bibliotekakrynica@wp.pl
  • fax: 18 471 22 03
  • zgłoszenie sprawy przez osobę przybraną tel.: 18 471 22 03

Informacja o bibliotece ETR

Nagranie dźwiękowe

Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju

Witamy w Bibliotece Publicznej w Krynicy- Zdroju przy ul. Szkolna 3.

Informacje o godzinach otwarcia Biblioteki i filii znajdziesz na stronie www.bibliotekakrynica.pl, zakładki O BIBLIOTECE lub KONTAKT.

Nasza oferta jest dostępna dla mieszkańców Krynicy i okolic oraz dla osób przyjezdnych. Wszystko bezpłatnie.

Wypożyczamy książki, audiobooki i gazety. Katalog księgozbioru znajdziesz w panelu DLA CZYTELNIKA.

Oferujemy kody dostępu do ibuków i ebooków.

Na miejscu możesz skorzystać z czytelni książek i gazet. Są też komputery, tablety, skaner oraz dostęp do internetu i WI-FI. Biblioteka to także miejsce spotkań, warsztatów, wystaw, zajęć edukacyjnych dla każdej grupy wiekowej .  W zakładce OFERTA znajdziesz wszystkie propozycje.

Jeśli chcesz zostać czytelnikiem naszej biblioteki musisz posiadać kartę czytelnika. Możesz ją założyć podczas wizyty w bibliotece (także w filii). Jeśli jesteś niepełnoletni przyjdź z rodzicem lub opiekunem.

Możesz też samodzielnie zarejestrować się przez stronę internetową. Wejdź na panel DLA CZYTELNIKA, kliknij zakładkę KONTO CZYTELNIKA i wypełnij formularz.

Zalogowanie na koncie umożliwia zamawianie wybranych  książek i przedłużenie terminu oddania.

Pozostałe informacje znajdziesz na stronie www.bibliotekakrynica.pl

Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania: pod nr tel. 18 471 22 03, sms 798 621 951 lub e-mailem  bibliotekakrynica@wp.pl i bp@bibliotekakrynica.pl

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony