ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Z książką dla rodzinki godzinka – reportaż

Reportaż z wydarzeń czytelniczych prowadzonych w ramach projektu pt. „Z książką dla rodzinki godzinka”.  Kamera zarejestrowała m. in. spotkanie z autorką książek dla dzieci Justyną Bednarek, które odbyło się 17 czerwca w Filii Nr 1 na Czarnym Potoku. Wzięły w nim udział dzieci z krynickich przedszkoli. Dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, młodzieży i osób starszych cieszyły się warsztaty teatralne „Zaczarować książkę, czyli czytanie wrażeniowe”, prowadzone przez aktorkę Karolinę Fortunę. Zajęcia odbyły się w Bibliotece Centralnej oraz w filiach: w Bereście i w Tyliczu. Uczestnicy uczyli się prezentacji tekstu (głównie „Przygód dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek) za pomocą teatrzyku kamishibai.

Projekt był realizowany od marca do sierpnia 2019 r.

Działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury w kwocie 10 843 zł. 

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony