• A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?

Weź udział w wyjątkowej akcji pt. A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?

• „Krynicka Kropelka” spotkanie on-line.

13 maja w Bibliotece Publicznej w Krynicy – Zdroju odbyła się lekcja biblioteczna w formie on – line dla 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków.

• Z książką do przedszkola. Rodzina jest najważniejsza.

• „Najpiękniejsze Legendy Krakowskie”

Z okazji odbywającego się (8-15 maja) Tygodnia Bibliotek w czwartek 13 maja Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną przygotowała spotkanie podczas którego uczniowie z klas I, II i III poznali kilka kolejnych interesujących legend.

• „Scooby-Doo Twój najlepszy przyjaciel”

W czasie trwającego właśnie Tygodnia Bibliotek „Mała Bajeczka” oraz pluszowy Pan Borsuk w środę 12 maja złożyły wizytę w przedszkolu w Bereście.

• Nowa oferta biblioteki ! Startujemy już za kilka dni !

• „Drzewo”

W piątek 30 kwietnia „Mała Bajeczka” razem z Panem Borsukiem odwiedziła grzeczne przedszkolaki w Bereście. W końcu wielkimi krokami nadciąga do nas Pani Wiosna.

• Z książką do przedszkola - Światowy Dzień Ziemi

Co z tymi śmieciami? właśnie jest to niemały problem do rozwiązania. 22 kwietnia przypada bardzo ważny dzień - Światowy Dzień Ziemi, idealny dzień na poruszenie bardzo ciekawych i istotnych tematów takich jak np. ekologia, segregacja czy recykling.

• ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE KLUBU PODRÓŻNIKA