• Zabawy z dinozaurami w Tyliczu

2 marca tylicka biblioteka we współpracy z Świetlicą „Przystań” zorganizowała „Dzień Dinozaura” dla przedszkolaków z miejscowej ochronki.

• Z książką do przedszkola - kocie tajemnice

• Krynicka Biblioteka na Targach Książki w Pijalni

• Portret kota - biblioteczne zajęcia w ochronce

W środę, 1 marca bibliotekarki z filii na Czarnym Potoku wybrały się na spotkanie do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju na comiesięczne zajęcia.

• Poznajemy polskich poetów - spotkanie w przedszkolu

Dnia 28 lutego bibliotekarki z filii na Czarnym Potoku wybrały się z wizytą do przedszkola mieszczącym się w szkole podstawowej nr 3.

• Biblioteka w Bereście pełna czytelników

Dziś w bibliotece wizytę złożyły dzieci z przedszkola w Bereście. Nasi mali czytelnicy podczas spotkania zapoznali się z biblioteką, pracą bibliotekarza oraz księgozbiorem przeznaczonym właśnie dla najmłodszych.

• CO ROBIMY ZE ŚMIECIAMI? – ZAJĘCIA W ODDZIALE MONTESSORI

W dniu 24.02.23 odbyło się kolejne spotkanie w przedszkolu „Piątka” oddział Montessorii. Tematem zajęć był recykling czyli jedna z metod ochrony środowiska naturalnego.

• WODA TO SKARB – ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

• Nasza Biblioteka na V Sądeckich Targach Książki - Pijalnia Główna

• Promocja pierwszej części „Sagi krynickiej”

Zapraszamy na spotkanie z Edytą Świętek – autorką powieści pt. „Sekrety kobiecych dusz”, której akcja rozgrywa się w Krynicy pod koniec XIX w. Promocja pierwszej części „Sagi krynickiej” odbędzie się podczas 5 Sądeckich Targów Książki - 25 lutego (sobota) o godz. 14.00 w Pijalni Głównej.