• Eko – sensoryczny masaż stóp na zajęciach w Bereście

We wtorek 10 sierpnia dzieci z Berestu ponownie odwiedziły bibliotekę, aby wziąć udział w wakacyjnych warsztatach „Bądź Eko- Kulturalny”.

• Skrzydła dla Mamy

„Skrzydła dla Mamy” weź udział w bezpłatnym projekcie!

• EKO – KULTURALNI I PODRÓŻ NA KONIEC ŚWIATA

W dniu 30.07.21 podczas ostatnich zajęć wakacyjnych wspólnie stworzyliśmy pociąg z rolek po papierze toaletowym.

• Drugie Eko - Kulturalne wakacyjne warsztaty w Filii w Bereście

Dnia 5 sierpnia, czyli w czwartkowe przedpołudnie w bibliotece w Bereście odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Bądź Eko- Kulturalny”.

• Kłapaczki w Filii na Czarnym Potoku

Chociaż wakacje nadal trwają to eko-warszaty w bibliotece na Czarnym Potoku dobiegły już niestety do końca.

• Ścieżka sensoryczna w Bibliotece na Czarnym Potoku

Wszyscy wiemy jak ważne są zmysły. Węch, wzrok, słuch i dotyk to jedynie klika z nich. Integracja sensoryczna spełnia w życiu ogromną rolę. Każdy z nas ma zmysły.

• Dzieci lubią owady- wizyta przedszkolaków w Filii na Czarnym Potoku

W środę Filię 1 odwiedziła grupa przedszkolaków z Integracyjnego Przedszkola Przystań. Dzieci poznały ciekawy świat owadów, dowiedziały się jak dbać o przyrodę.

• Bądź Eko-Kulturalny - wakacyjne warsztaty na Czarnym Potoku

W Filii 1 odbyły się kolejne eko-warsztaty podczas których dzieci wykonały piękne buciki. Klapki, japonki, sandałki wszystkie niebanalne, oryginalne i oczywiście zrobione ze śmieci.

• Bądź Eko-Kulturalny, czyli wakacyjne warsztaty w Filii w Bereście

We wtorek 3 sierpnia w bibliotece w Bereście odbyło się pierwsze wakacyjne spotkanie realizowane w ramach projektu „Bądź Eko- Kulturalny”.

• EKO –KULTURALNI ORAZ SŁOIKOWE WAZONIKI

W dniu 28.07.21 odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia w bibliotece na Źródlanej. Tym razem wykorzystaliśmy stare słoiczki do zrobienia z nich wazoników.