ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • FLORKA PISZE MEJLE

  Dnia 03.11.2017 w Bibliotece w Tyliczu odbyły się kolejne zajęcia z Florką. Tym razem przeczytaliśmy fragment książki „Florka. Mejle do Klemensa”.

 • PRZYGODA KROPELKI WODY

  Dnia 31.10.2017 w Bibliotece w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie z projektu „Wolontariat-to mnie rusza” organizowany już po raz trzeci wraz z firmą Coca-Cola Hellenic z siedzibą w Tyliczu.

 • Zakazana prawda. Ks. Władysław Gurgacz – kapłan Żołnierzy Niezłomnych

  30 października br. w czytelni naszej biblioteki odbyło się kolejne spotkanie dotyczące dziedzictwa kulturowego naszego regionu z okresu międzywojennego, II wojny światowej i okupacji oraz pierwszych lat oporu antykomunistycznego.

 • Warsztaty kamishibai dla UTW

  Dnia 25.10.2017 w bibliotece pod górą parkowa odbyło się kolejne spotkanie uczestników Uniwersytetu Otwartego Trzeciego wieku.

 • „Mój znajomy”

  W dniu 17.10.2017 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Krynicy – Zdroju im. Ratowników Górskich odbyły się zajęcia pt.: „Mój znajomy” (dotyczące życia i twórczości Nikifora Krynickiego) dla dzieci przedszkolnych i uczniów klasy II.

 • Nikifor w teatrzyku kamishibai

  W dniu 18.10.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Krynicy – Zdroju odbyło się spotkanie prezentujące życie i twórczość Nikifora krynickiego.

 • Z KSIĄŻKĄ DO PRZEDSZKOLA

  Podczas kolejnego spotkania, które odbyło się 3 listopada w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym "Przystań" (oddziały przy ulicy Czarny Potok i Kraszewskiego), dzieci wysłuchały bajkę o Niedźwiadku, który czekał na spadającą gwiazdę, po to aby wypowiedzieć swe życzenie.

 • Różewicz w bibliotecznym Teatrze Czytelnika na Żywo

  Teatralne spotkanie z książką to jedna z ostatnich propozycji naszej biblioteki, która ma na celu promowanie czytelnictwa i zachęcenie mieszkańców oraz kuracjuszy do skorzystania z kulturalnej oferty biblioteki.

 • „Nic dla siebie, wszystko dla Krynicy. Leon Nowotarski”- wystawa

  30 października br. w Galerii Sztuki „Siedlisko” w Krynicy- Zdroju odbył się wernisaż wystawy poświęconej jednemu z najwybitniejszych Kryniczan - Leonowi Nowotarskiemu.

 • „Nic dla siebie, wszystko dla Krynicy. Leon Nowotarski”

  Dnia 30 października br. w Galerii Sztuki „Siedlisko” w Krynicy- Zdroju odbył się wernisaż wystawy poświęconej jednemu z najwybitniejszych Kryniczan - Leonowi Nowotarskiemu.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony