Aktualności

• Z książka od papirusu do gigabajtów - warsztaty dla zerówki w filii na Czarnym Potoku

W poniedziałek, 6 czerwca Filię 1 odwiedziła zerówka z Gminnego Przedszkola Mali Odkrywcy.

• Od papirusu do gigabajtów - warsztaty w Filii na Czarnym Potoku

W sobotę - 4 czerwca, w filii 1 odbyły się warsztaty z cyklu "Z książką od papirusu do gigabajtów".

• Stowarzyszenie Miłośników Krynicy - podsumowało 5 lat działalności

Ponad 30 członków, kilkanaście prelekcji, blisko 60 spotkań pn. „Pogaduchy o Krynicy”, liczne artykuły naukowe i popularnonaukowe, cztery zrealizowane projekty - to tylko część działań Stowarzyszenia Miłośników Krynicy prowadzonych przez ostatnie pięć lat.

• Dzień Dziecka w Tyliczu

Dnia 2 czerwca na tylickim rynku można było usłyszeć najbardziej znane muzyczne przeboje dziecięce, głośne okrzyki i śmiech naszych milusińskich.

• Wesołe przedpołudnie z Książką w Ochronce.

W środę - pierwszego czerwca w Święto Wszystkich Dzieci, bibliotekarki z Filii 1 jak co miesiąc wyruszyły do Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMPNP W Krynicy - Zdroju, po to aby wspólnie świętować ze swymi małymi przyjaciółmi.

• Środa z Pasjami

• CYFROWA CZYTELNIA E-PRASY

• Pan Poeta - Show w Filii na Czarnym Potoku

• Warsztaty KSIĄŻKOdzieje w Bibliotece w Tyliczu

W ramach projektu pt. "Z książką od papirusu do gigabajtów" w bibliotece w Tyliczu odbyły się warsztaty z serii "KSIĄŻKOdzieje", w których wzięły udział panie z Wiejskiego Koła Gospodyń.

• Pirackie pasowanie na czytelnika w Tyliczu

27 maja czytelnia biblioteki w Tyliczu przemieniła się w prawdziwy okręt piracki. Kapitan piratów – Siwobrody wraz ze swoją załogą zaprosił na swój okręt dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muszynce, aby wspólnie wyruszyć w rejs na tajemniczą wyspę Książkolandię, by odnaleźć ukryty na niej skarb.