• KSIĄŻKOWI ODKRYWCY WITAJĄ WIOSNĘ

Dnia 23 marca w naszej bibliotece gościliśmy przedszkolaki Gminnego Przedszkola nr 2 Mali Odkrywcy w Krynicy-Zdroju.

• WIOSENNA SOBOTA Z WYOBRAŹNIĄ

Nadszedł długo wyczekiwany moment !!! Powitaliśmy wiosnę!!!

• Książkowi Odkrywcy i marcowa pogoda

"W marcu jak w garncu". Każdy zna to przysłowie, ale co ono oznacza? Tajemnica została rozwikłana w Filii na Czarnym Potoku wspólnie z przedszkolakami z Gminnego Przedszkola nr 2 "Mali Odkrywcy" w Krynicy-Zdroju.

• Jubileuszowe spotkanie Jaworzynek

• KOSMICZNA SOBOTA Z WYOBRAŹNIĄ

W sobotę wraz z Czarownicą Winnie i jej kotem Wilburem odbyliśmy wycieczkę w kosmos (książka Valerie Thomas i Korky Paul pt.:"Winnie w kosmosie").

• Przedpołudnie z tygrysią bajką w ochronce

• Dzień Dinozaura i DKK w Tyliczu

25 lutego Biblioteka w Tyliczu oraz Świetlica „Przystań” zorganizowały zajęcia z okazji „Dnia Dinozaura” połączone z DKK dla grupy przedszkolaków z miejscowej ochronki.

• Tłusty Czwartek w bibliotece w Tyliczu

Dnia 24 lutego Biblioteka w Tyliczu przy współpracy z Centrum Kultury oraz Świetlicą „Przystań” zorganizowała dla dzieci zajęcia z okazji Tłustego Czwartku.

• Książkowi odkrywcy poznają dzikie zwierzęta

Bycie Tygrysem to niełatwa sprawa. Zajmująca, wciągająca, ekscytująca w najwyższym stopniu, ale niełatwa.

• Z wielkim smutkiem zawiadamiamy