• Wakacje w Bereście

Drugie, wtorkowe wakacyjne spotkanie w Bibliotece w Bereście dotyczyło malowania natury.

• Zróbmy sobie arcydzieło

Dnia 3 lipca rozpoczęliśmy wakacyjne zajęcia w Bibliotece Filii w Bereście. W tym roku odbywają się one pod hasłem: „Zróbmy sobie arcydzieło”.

• Wakacyjne DKK w przedszkolu na Źródlanej

Dnia 3 lipca odbyło się wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej.

• Nowy, wspaniały świat

• Spotkanie autorskie z Panią Ireną Ligęzą

Dnia 29 czerwca w przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie autorskie dla naszych najmłodszych czytelników z krynicką autorką wierszy dla dzieci Panią Ligęzą.

• Słoneczna Kreta

Letnie spotkanie w naszym Klubie Podróżnika, które odbyło się 23 czerwca br. przeniosło uczestników na słoneczną Kretę.

• Warsztaty kamishibai dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dmiu 7czerwca 2017 roku odbyły się kolejne warsztaty tworzenia legendy krynickiej „O diabelskim kamieniu” w formie teatru papierowego kamishibai przez słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• W dniu 6 czerwca w czytelni biblioteki odbyło się kolejne spotkanie dzieci z Ochronki ss. NMP z opowieścią przedstawioną za pomocą teatru.

• Podróż na jednej nodze

W dniu 22 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie DKK dla przedszkolaków.

• KOLORY LATA W FILII NA CZARNYM POTOKU

W sobotę 23 czerwca odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Sobota z Wyobraźnią.