ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • Zajęcia o zdrowym odżywianiu we Filii na Czarnym Potoku.

  We wtorek dnia 25 lipca naszych młodych uczestników wakacji odwiedziła Pani Alicja Macur, studentka dietetyki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

 • WIZYTA PANI DOKTOR W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU.

  W poniedziałek 24 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedziła Pani doktor Dominika Krakowiak-Łaś, lekarz medycyny na co dzień pracująca na oddziale pediatrii i noworodków w krynickim szpitalu.

 • W kosmos z Małym Księciem

  Niecodzienne spotkanie dzieci z bohaterami literackimi książki pt. „Mały Książę” miało miejsce 19 lipca w Domu Polsko- Słowackim w Czyrnej.

 • Z czytelnikami na festiwal do Rabki

  W dniach 13 i 14 lipca najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki wraz z rodzicami i pracownikami biblioteki wzięli udział w Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce.

 • Wakacje w bibliotece na Źródlanej

  Trzeci tydzień wakacji w bibliotece na Źródlanej w dalszym ciągu spędziliśmy z baśniami Andersena.

 • Spotkanie autorskie w filii na Czarnym Potoku.

  Dnia 20 lipca, w czwartek odbyło się spotkanie z pisarką kryniczanką Ireną Ligęzą, która pisze wiersze dla dzieci. Zaczęła od pisania wierszyków dla swoich wnuków.

 • Kolorowe Wakacje w bibliotece na Czarnym Potoku.

  Kolorowe Wakacje w Bibliotece na Czarnym Potoku tydzień trzeci.Kolejny tydzień w Filii na Czarnym Potoku upłynął bardzo szybko.

 • Wakacje w Bereście

  W trzecim tygodniu wakacyjnych warsztatów w Bibliotece filii w Bereście poznaliśmy kolejnych wielkich malarzy takich jak: Paul Klee, Edvard Munch, oraz Vassily Kandinsky.

 • WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ W TYLICZU

  W tym roku w wakacje będziemy uczyć się wielu ciekawych rzeczy, poznawać nowe możliwości artystyczne poprzez wykonywanie ciekawych prac plastycznych, zwiedzimy Polskę oraz najpiękniejsze rejony naszego kraju.

 • Spotkanie z szefem kuchni

  Dnia 12 lipca w bibliotece na Czarnym Potoku odbyło się spotkanie z panem Januszem Myjakiem, szefem kuchni restauracji Szósty Zmysł w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony