• Podróż do krainy dzieciństwa

• DKK dla przedszkola w Tyliczu

W dniu 18.09.2017 w bibliotece w Tyliczu odbyło się pierwsze po wakacyjne spotkanie DKK dla przedszkola.

• Zaczytany Wtorek z Florką i jej przyjaciółkami

• Spotkanie seniorek w Tyliczu

• MAGICZNY CZAS Z FLORKĄ W FILII NA CZARNYM POTOKU

• Mała bajeczka

• DKK u przedszkolaków z ul. Źródlanej

• Kreatywnie w filii nr 3

• Janusz Dziubiński - facet, który stawia pytania

Pytania o sens życia, codzienność, miłość, przemijanie pojawiły się w wierszach czytanych przez autora - Janusza Dziubińskiego na spotkaniu z poezją, które odbyło się w naszej bibliotece 12 września br. Janusz Dziubiński mieszka obecnie w Łodzi, ale często bywa w Krynicy.

• WIELOPOKOLENIOWE ROZGRYWKI GIER PLANSZOWYCH W TYLICZU

W sierpniu w bibliotece w Tyliczu odbyły się wielopokoleniowe rozgrywki gier planszowych.