• Przedświąteczna wizyta u Książkowych Odkrywców

Dnia 9 grudnia, odbyło się przedświąteczne spotkanie w którym uczestniczyły dzieci z Gminnego Przedszkola Mali Odkrywcy - grupa VI.

• Spotkanie Kreatywnego Kluby Jaworzynki.

W środę, 8 grudnia w Filii na Czarnym Potoku odbyło się kolejne spotkanie kreatywnego Klubu Jaworzynki.

• Święta Misia Tulisia

W poniedziałek, 6 grudnia Filia 1 wyruszyła do zaprzyjaźnionych przedszkolaków z gr. I z Gminnego Przedszkola nr 2 po to aby sprawdzić czy na pewno święty Mikołaj o nich nie zapomniał.

• Warsztaty świąteczne w Filii na Czarnym Potoku

• „Skarbnikowe Czary” w szkole w Bereście

W środę 1 grudnia Biblioteka w Bereście we współpracy z Biblioteką Szkolną przeprowadziła kolejne spotkanie z uczniami klas I, II i III.

• Klub Kreatywności - Warsztaty przedświąteczne w Tyliczu

1 grudnia w tylickiej bibliotece odbyły się przedświąteczne warsztaty dla mam z dziećmi

• Wizyta sprytnych Elfów i pewnej roztańczonej Żyrafy w Mochnaczce Wyżnej

• Mikołaju, Mikołaju...

Już niedługo wszystkie dzieci odwiedzi wyjątkowy gość. Oczywiście będzie to Święty Mikołaj.

• Z książką i misiem do przedszkola.

Obchodów dnia misia ciąg dalszy. W czwartek 25 listopada Filia 1 wybrała się jak co miesiąc do Integracyjnego Przedszkola "Przystań" po to, aby przyłączyć się do wspólnego świętowania.

• Książkowi Odkrywcy kochają misie.

Miś to najlepszy przyjaciel wszystkich dzieci, każdy to wie. Wiedzą to także dzieci z grupy czterolatków z Gminnego Przedszkola nr 2 w Krynicy Zdroju, które odwiedziły w środę Bibliotekę na Czarnym Potoku.