ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Aktualności

 • Wielkie czytanie w Przedszkolu „Piątka”

  Dnia 13 listopada, w piątek odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla przedszkolaków z „Piątki”, z ul. Źródlanej. Maluszki dostały prezent, który na początku oglądały zapakowany i próbowały opisać, co to może być.

 • JESTEM ZACZYTANY - ZGRYWALIZKA

  KONKURS

 • Tomasz Kowal na spotkaniu z przedszkolakami

  Dnia 11.10.2017 do Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Krynicy-Zdroju "Piątka", z którym współpracuje Biblioteka Publiczna w Krynicy-Zdroju Filia nr 3 został zaproszony TOMASZ KOWAL.

 • Jaworzynki i jesienne drzewa

  W środę 11 października w Fili na Czarnym Potoku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora Jaworzynki.

 • Deszczowy zaczytany wtorek w Filii na Czarnym Potoku.

  Podczas zajęć z cyklu Zaczytany Wtorek, które odbyły się 10 października w Fili na Czarnym Potoku młodzi czytelnicy wykonali piękne papierowe parasolki

 • „Mam szczęście”

  Dnia 10.10.2017 w Bibliotece Filii w Bereście, w ramach projektu Jestem ZA/Czytany, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki, odbyło się też drugie spotkanie z Florką, dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej w Bereście.

 • „W poszukiwaniu czasu”

  W dniu 10.10.2017 w Bibliotece Filii w Bereście, w ramach projektu „Jestem ZA/Czytany”, realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki, odbyło się spotkanie z ryjówką FLORKĄ, bohaterką książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel.

 • Jesienne spotkanie przedszkolaków w Bibliotece na Czarnym Potoku

  W poniedziałek 9 października w Bibliotece na Czarnym Potoku zagościły dzieci z przedszkola "Mali odkrywcy", mieszczącego się przy ulicy Reymonta.

 • FLORKA POSZŁA DO PRZEDSZKOLA

  Dnia 4 października nasza przyjaciółka Florka towarzyszyła nam podczas co miesięcznej wizyty w przedszkolu, która odbyła się w ramach cyklu zajęć "Z książką do przedszkola".

 • Spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

  Dnia 5 października odbyło się w bibliotece na Czarnym Potoku wspaniałe spotkanie autorskie z Panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony