Drugi tydzień wakacji z biblioteką na Źródlanej

W drugim tygodniu wakacji z biblioteką poznawaliśmy morskie stworzenia.  Dzieci wysłuchały bajek : „Figle w fokarium”, „Zwierzęta Oli. Odwagi mały marynarzu”, „Pan Brum idzie się kąpać”, „Nela i tajemnice oceanów”. Graliśmy w gry planszowe i bawiliśmy się wspólnie, były kolorowanki i lepienie w piasku kinetycznych. Powstały piękne morskie prace plastyczne ;: wieloryby, meduzy oraz rybki w akwarium. Razem zrobiliśmy obraz pt. statki na tle zachodzącego słońca.