SPOTKANIE DLA PAŃ W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 18.12.19 odbyło się ostatnie spotkanie dla Pań w tym roku. Tematem była masa porcelanowa, z której Panie wykonały gwiazdki ,choinki, dzwoneczki. Ozdoby posypane brokatem będą pięknie wyglądały na choince. W świątecznej atmosferze uczestniczki wspominały zajęcia które odbyły się w bibliotece. Dzięki naszej pracy powstały piękne ozdoby wielkanocne, bożonarodzeniowe, słoikowe świeczniki, obrazy z liści i wiele innych bardzo ciekawych prac. Każde nasze spotkanie było pełne niespodzianek, a nasze panie, które są bardzo zdolne uczyły  nas nowych metod plastycznych i technicznych. W bibliotece powstawały małe rękodzieła, które cieszyły oko nie tylko twórców ale czytelników odwiedzających bibliotekę. Pomysły na nowe prace nie zostały wyczerpane, a nasze spotkania będą dalej kontynuowane w 2020 r. Chętne panie serdecznie zapraszamy.

SPOTKANIE DLA PAŃ W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ SPOTKANIE DLA PAŃ W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ SPOTKANIE DLA PAŃ W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ