DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY

W dniu 26.02.20 podczas zajęć w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dinozaura. Dzieci dowiedziały się co to były dinozaury i kiedy żyły oraz co się z nimi stało. Obejrzeliśmy książki pt. „ Moja pierwsza encyklopedia : dinozaury” oraz „Co robią dinozaury”. Wśród poszczególnych grup ujawnili się wielbiciele dinozaurów, którzy posiadają ogromna wiedzę na ten temat. Chłopcy opowiedzieli kiedy żyły dinozaury, wymienili nazwy poszczególnych gatunków, podali przyczynę wyginięcia dinozaurów i w jaki sposób odkryto szczątki, które możemy obejrzeć w muzeach. Dzieci ułożyły rozsypanki przedstawiające dinozaury, a na koniec razem stworzyliśmy szkielet dinozaura.

DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY DKK DLA PRZEDSZKOLA I DINOZAURY