Z książką do przedszkola wyrusza filia z Czarnego Potoku

W czwartek, 28 lutego odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Z książką do przedszkola", które przeprowadzamy w Integracyjnym przedszkolu "Przystań"- oddział Czarny Potok. Tym razem dzieciaki poznały sympatycznego Fenka który wymyśla wesołe i ciekawe zabawy na śniegu. Przedszkolaki dowiedziały się między innymi skąd bierze się śnieg, dlaczego płatki śniegu mają różny kształt oraz jak należy ubierać się zimą aby móc bez przeszkód oddać się wesołej zabawie. Zima to bardzo lubiana przez dzieci pora roku i chociaż już niebawem ustąpi miejsca kolorowej wiośnie to można te ostatnie białe dni, które nam zostały przeznaczyć na wesołą i szaloną zabawę. Jeszcze możemy wykorzystać nasze ulubione sanki, narty, łyżwy a i bałwana swobodnie można ulepić. Dzieciaki wysłuchały również listu od Pani Zimy, opowiadały za co lubią zimę, oraz bawiły się w zimowe zabawy ruchowe.

Z książką do przedszkola wyrusza filia z Czarnego Potoku Z książką do przedszkola wyrusza filia z Czarnego Potoku Z książką do przedszkola wyrusza filia z Czarnego Potoku