WANDZIA I JEJ DOBRE RADY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

Trzeciego dnia ferii dzieci wysłuchały historii o Wandzi, która kochała książki i ich czytanie. Potrafiła każdą wolną chwilę poświęcić na czytanie, co spowodowało ,że była często śpiąca i zmęczona. Po rozmowie z mamą zrozumiała, że trzeba myśleć o całym swoim organizmie a nie tylko o swoim umyśle. Bawiąc się z przyjaciółmi rozgrzewamy nasze serce, ciało jest zadowolone jeśli ćwiczymy, gramy w piłkę, a nasza dusza odpoczywa jeśli robimy coś spokojnego np. kolorujemy obrazki z przyjaciółką.

W dniu dzisiejszym rozruszaliśmy nasze umysły rozwiązując rebusy oraz zagadki zimowe, natomiast uspokoiliśmy nasze dusze tworząc piękne zakładki do książek.

WANDZIA I JEJ DOBRE RADY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ WANDZIA I JEJ DOBRE RADY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ WANDZIA I JEJ DOBRE RADY W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ