Ferie w tylickiej bibliotece

W trakcie trwających ferii dzieci z tylickiej biblioteki wysłuchały wielu bajek, które stały się później inspiracją do naszych dalszych działań i tak m.in. przeczytaliśmy fragmenty „Alicji w Krainie Czarów” dzięki, którym przenieśliśmy się do krainy fantazji i wykonaliśmy „gąbczaste ciasta”, wzięliśmy udział w zabawach ruchowych np.: „slalom z papierowym talerzem”, „Krokiet u Królowej” itp.

W innych dniach dzięki bajce Magdaleny Zawadzkiej pt.: „Zimowy artysta” tworzyliśmy piękne zimowe pejzaże. W kolejnym dniu po wysłuchaniu bajki Edyty Zarębskiej pt.: „Jak wiatr ulepił bałwana” my również postanowiliśmy stworzyć własne bałwanki.

Ferie w tylickiej bibliotece Ferie w tylickiej bibliotece Ferie w tylickiej bibliotece