„MAMY – to! II” - spotkanie z doradcą zawodowym.

W dniu 20.02.2024r. w bibliotece w Tyliczu odbyło się kolejne spotkanie dla mam w ramach projektu „MAMY – to! II” z doradcą zawodowym.

Panie wzięły udział w treningu komunikacji interpersonalnej nowej generacji, który polegał na umiejętności słuchania, zwracania uwagi oraz udzielania informacji zwrotnej i rozumienia perspektywy drugiej osoby. Wiąże się to również z umiejętnością przekazywania własnych myśli i uczuć w jasny sposób, tak aby druga osoba mogła je zrozumieć. Kolejnym punktem spotkania było poznanie  kodu osobowości wg Hollanda.

Psycholog, socjolog John L. Holland wyróżnił 6 typów osobowości zawodowej, które różnią się pod względem posiadanych umiejętności, wyznawanych wartości, lubianych czynności oraz sposobu oceny własnej osoby, a  nawet to, jak odbierają nas inni ludzie. Typy te określają nas w rożnych grupach zawodowych.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy” edycja IV

„MAMY – to! II” - spotkanie z doradcą zawodowym. „MAMY – to! II” - spotkanie z doradcą zawodowym. „MAMY – to! II” - spotkanie z doradcą zawodowym.