Z mikołajkową książką do przedszkola

Mikołajki już tuż, tuż! Szóstego grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi przecież Święty Mikołaj. W czwartek 5 grudnia do Integracyjnego Przedszkola Przystań przybyły pomocnice Świętego Mikołaja - bibliotekarki z Filii nr 1. Przeprowadziły one specjalne, mikołajkowe zajęcia, które miały na celu przygotowanie dzieci na powitanie tak ważnego gościa. Podczas spotkania przedszkolaki wysłuchały opowiadania zaczerpniętego z książki Joanny Krzyżanek pt. "Przygoda u  Świętego Mikołaja". Dzieciaki odgadywały także mikołajowe zagadki ukryte w świątecznej skarpecie, tańczyły w mikołajkowym tańcu, wypełniały mikołajowy worek wymarzonymi prezentami. Wysłuchały również listu od Świętego Mikołaja specjalnie do nich skierowanego. Na koniec wszyscy wspólnie rozpakowali mały podarunek od bibliotecznego Mikołaja.

Z mikołajkową książką do przedszkola Z mikołajkową książką do przedszkola Z mikołajkową książką do przedszkola Z mikołajkową książką do przedszkola Z mikołajkową książką do przedszkola