ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Informacja o działalności Biblioteki Publicznej

Biblioteka (Centralna i wszystkie filie) jest nieczynna, funkcjonuje w możliwym na ten czas zakresie. We wszystkich sprawach można się kontaktować od poniedziałku do piątku  telefonicznie pod nr tel. 798 621 951 w godz. od 8-15 oraz pocztą elektroniczną: bp@bibliotekakrynica.pl, bibliotekakrynica@wp.pl. Terminy zwrotu książek zostaną przedłużone. Natomiast kuracjusze i czytelnicy spoza Krynicy są proszeni o odesłanie wypożyczonych książek na adres: Biblioteka Publiczna Gminy Krynicy-Zdroju, al. Inż. L. Nowotarskiego 1, 33-380 Krynica- Zdrój, zaś kaucje będą odsyłane na wskazane konto.

Na czas ograniczenia bezpośrednich kontaktów i pozostawania w domu nasza biblioteka przygotowała dla swoich czytelników i wszystkich zainteresowanych osób propozycje czytanie książek, artykułów m. in. z naszej gazety lokalnej „Krynickie Zdroje”, obejrzenie wystaw historycznych, zdjęć dawnej Krynicy czy posłuchania opowieści podróżników z różnych stron świata oraz ciekawych prelekcji. Cała oferta jest dostępna za pośrednictwem strony www.bibliotekakrynica.pl., więcej na ten temat w kolejnej informacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony