ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Nie pisze się po nic….

Nie pisze się po nic…. Tym stwierdzeniem można podsumować wczorajsze ( 4 listopada) spotkanie autorskie z reportażystą Jackiem Hugo- Baderem, które odbyło się w naszej bibliotece. Autor mówił m. in. o tym, że każdy dziennikarz, pisząc o jakimś kraju czy poruszając problem społeczny może zmienić coś na lepsze. Podróżując po różnych krajach i regionach świata stara się, żeby odbiorcy jego książek dowiadywali się jak najwięcej o miejscach, o których pisze.

Nie pisze się po nic…. Nie pisze się po nic…. Nie pisze się po nic….

Ze względu na ograniczenia było to kolejne spotkanie on-line, z transmisją na żywo przez stronę biblioteki, FB i YouTube. Rozmowa, którą poprowadził Witold Kaliński, prezes Towarzystwa Literackiego im. C. Norwida, jest dostępna do obejrzenia i posłuchania przez YouTube biblioteki. Spotkanie mogą obejrzeć także osoby niesłyszące, ponieważ tłumaczyła je pani Ewelina Pabluś, tłumaczka języka migowego PJN.

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony