• Dodatkowe kody LEGIMI! Jeszcze w grudniu!

• Bożonarodzeniowe DKK

• „Święta Misia Tulisia”

W poniedziałek 21 grudnia przedszkole w Bereście ponownie odwiedziła „Mała Bajeczka”. Oczywiście razem z nią pojawił się także dobrze już znany dzieciom Pan Borsuk, który przeczytał im opowieść pt. „Święta Misia Tulisia”.

• Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

• JEŻOWE ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 27.11.2020 do przedszkola „Piątka” na ul. Źródlanej zawitało magiczne pudełko z Biblioteki.

• Z książką do przedszkola wyruszyła Filia1

• Zapraszamy do udziału w konkursie

• Zapraszamy na spotkanie

• „Mysz, która chciała być Lwem”

We wtorek 24 listopada do przedszkola w Bereście znowu zawitała „Mała Bajeczka”, a z nią sympatyczny Pan Borsuk. Tym razem ten czarno- biały zwierzak przeczytał dzieciom opowieść pt. „Mysz, która chciała być Lwem”.

• BIBLIO PAKA