• Słoneczna Kreta

Letnie spotkanie w naszym Klubie Podróżnika, które odbyło się 23 czerwca br. przeniosło uczestników na słoneczną Kretę.

• Warsztaty kamishibai dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W dmiu 7czerwca 2017 roku odbyły się kolejne warsztaty tworzenia legendy krynickiej „O diabelskim kamieniu” w formie teatru papierowego kamishibai przez słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

• W dniu 6 czerwca w czytelni biblioteki odbyło się kolejne spotkanie dzieci z Ochronki ss. NMP z opowieścią przedstawioną za pomocą teatru.

• Podróż na jednej nodze

W dniu 22 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie DKK dla przedszkolaków.

• KOLORY LATA W FILII NA CZARNYM POTOKU

W sobotę 23 czerwca odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Sobota z Wyobraźnią.

• Konkurs czytelniczy w Bereście

W dniu 5 czerwca w Szkole Podstawowej w Bereście i w Polanach odbył się konkurs czytelniczy dotyczący wiedzy na temat książki pt.: „Akademia Pana Kleksa”; Jana Brzechwy.

• Spotkanie DKK w Bereście

W czerwcu na spotkaniu DKK dla przedszkolaków towarzyszyła nam książka pt. „Co się dzieje kiedy śpisz”.

• PIES CLIFFORD W TYLICZU

W dniu 14 czerwca do biblioteki w Tyliczu zawitały dzieci z ochronki. Przyszły na spotkanie z bohaterem książki pt. „Clifford dostaje pracę”.

• JAWORZYNKOWE WAZONY

Dnia 21 czerwca w Filii na Czarnym Potoku odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Jaworzynki.

• Przedszkoliada na Źródlanej

Dnia 7 czerwca Biblioteka Publiczna Filia nr 3 z ul. Źródlanej już po raz kolejny przyłączyła się do akcji promującej sport wśród najmłodszych: Przedszkoliadę, organizowaną przez Niepubliczne Przedszkole „Piątka”.