• Z książką do przedszkola

Dnia 6 lipca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Z książką do przedszkola”.

• Wakacje w bibliotece na Źródlanej

Pierwszy tydzień wakacji w bibliotece na ul. Źródlanej upłynął nam bardzo kreatywnie.

• Pierwszy tydzień Kolorowych wakacji w Bibliotece na Czarnym Potoku.

Tegoroczne warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat i przeprowadzone są w miesiącu lipcu w dniach od poniedziałku do środy.

• Wizyta sportowca w filii na Czarnym Potoku.

Dnia 4 lipca bibliotekę na Czarnym Potoku odwiedzi Pan Wojciech Czuba absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

• Autoportret

Tematem dzisiejszych wakacyjnych warsztatów w Bibliotece w Bereście był autoportret.

• Wakacje w Bereście

Drugie, wtorkowe wakacyjne spotkanie w Bibliotece w Bereście dotyczyło malowania natury.

• Zróbmy sobie arcydzieło

Dnia 3 lipca rozpoczęliśmy wakacyjne zajęcia w Bibliotece Filii w Bereście. W tym roku odbywają się one pod hasłem: „Zróbmy sobie arcydzieło”.

• Wakacyjne DKK w przedszkolu na Źródlanej

Dnia 3 lipca odbyło się wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej.

• Nowy, wspaniały świat

• Spotkanie autorskie z Panią Ireną Ligęzą

Dnia 29 czerwca w przedszkolu „Piątka” na ul. Źródlanej Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie autorskie dla naszych najmłodszych czytelników z krynicką autorką wierszy dla dzieci Panią Ligęzą.